Inferno RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vote
BGtop
LEGEND
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 65, на Нед Мар 10, 2019 9:26 pm
Latest topics
» BRAINZZZ! (aka, “Zombies: the only men that will love you for your brain.”)
science is saving me from destruction EmptyПон Апр 22, 2019 7:00 pm by Sion Aaron

» "In retrospect that was stupid " - The working title of my memoir.
science is saving me from destruction EmptyПет Апр 19, 2019 8:28 pm by Nehemia

» Смяна на лик
science is saving me from destruction EmptyПет Апр 19, 2019 8:27 pm by Nehemia

» Rose D'Alember|Finland|24 y.o|Co-ruler of La Bande A Bonnot|FC: Madelaine Petsch|TAKEN
science is saving me from destruction EmptyСъб Апр 06, 2019 4:52 am by e s m a

» Отсъствия
science is saving me from destruction EmptyВто Апр 02, 2019 8:51 am by .katherine karn

» -Contest Winners -
science is saving me from destruction EmptyНед Мар 31, 2019 7:51 pm by Nehemia

» Вашите въпроси
science is saving me from destruction EmptyПет Мар 29, 2019 1:37 pm by Sion Aaron

» Съобщения
science is saving me from destruction EmptyПет Мар 29, 2019 10:16 am by Sion Aaron

» look into my eyes, tell me what you see.
science is saving me from destruction EmptyПон Мар 25, 2019 4:05 pm by Nehemia


science is saving me from destruction

Go down

science is saving me from destruction Empty science is saving me from destruction

Писане by Natasha Cross Нед Мар 10, 2019 5:46 pm

natasha cross
postiches; 26 y.o;telepathy

В книгите четем как някога светът е бил нормален. Как преди векове са съществували други страни, имало е различни националности, ала след войната и експлозията всичко се променило. Войните никога не са били решение на проблемите, които възниквали и продължават да възникват. И ако преди няколко века не сме се унищожили, то ако продължаваме в същия дух и ние ще повторим... потретим техните грешки, а стова ще настъпи и краят на всичко познато ни до тук...Животът ще спре да съществува. Ще останат единствено микроорганизмите и мутиралите животни, които дори няма да си спомнят за нас.
А колкото и да ми се иска да съм причината, поради която ще спрат тези войни и ще започнат да се водят обикновени човешки преговори, с които всичко да бъде по-добре, не мога да сторя нищо сама. Не мога да промия умовете им, не мога да чета мислите им постоянно. Не мога да сторя нищо, за да се избегне поредния катаклизъм.А така ми се иска.
Не мога да се откажа от лабораторията. Не мога да се откажа от всички тези опити, с които се опитваме да направим живота на хората малко по-добър. Освобождаваме от проклятието всички, които пожелаят. На други спасяваме животите. Трети съживяваме отново. И колкото и да е грешно последното, колкото и първото, не мога да кажа, че не се гордея с постигнатото до момента. Единственото, което ме тревожи е, че ще изпуснем контрол над бродниците, в един момент лекарството няма да може да им помага и ще се сблъскаме с последния етап на разрушение - зомби апокалипсиса.
Звучи странно от устата...мисълта на един учен, но покрай историята се научих да вярвам, че всичко е възможно. Ако бях родена преди векове, когато хората не са вярвали, че някога ще имат суперсили или че ще дойде почти краят на света, със сигурност съм щяла да си помисля, че това е глупост, неистина, част от фантазията на някое дете, болен човек или...
Ако се бях родила преди векове дали щях да съм същата или щях да съм по-резервирана от страна на паранормалното, ако мога така да го нарека? Дали отново щях да обичам да правя това, което сега. Дали щях да съм по-различна от сега? Как щях да се чувствам ако бях нормална?
Питала съм хората, които лекуваме от проклятието как се чувстват. Прекрасно, отвръщали са ми те. Но някак си не ми се вярва, че можеш да оцелееш в един толкова различен цвят като обикновен човек. Ами вие как мислите?
♣️
Natasha Cross
Natasha Cross
Postiches


Брой мнения : 84
Join date : 17.02.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите