Inferno RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vote
BGtop
LEGEND
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 65, на Нед Мар 10, 2019 9:26 pm
Latest topics
» BRAINZZZ! (aka, “Zombies: the only men that will love you for your brain.”)
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  EmptyПон Апр 22, 2019 7:00 pm by Sion Aaron

» "In retrospect that was stupid " - The working title of my memoir.
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  EmptyПет Апр 19, 2019 8:28 pm by Nehemia

» Смяна на лик
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  EmptyПет Апр 19, 2019 8:27 pm by Nehemia

» Rose D'Alember|Finland|24 y.o|Co-ruler of La Bande A Bonnot|FC: Madelaine Petsch|TAKEN
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  EmptyСъб Апр 06, 2019 4:52 am by e s m a

» Отсъствия
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  EmptyВто Апр 02, 2019 8:51 am by .katherine karn

» -Contest Winners -
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  EmptyНед Мар 31, 2019 7:51 pm by Nehemia

» Вашите въпроси
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  EmptyПет Мар 29, 2019 1:37 pm by Sion Aaron

» Съобщения
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  EmptyПет Мар 29, 2019 10:16 am by Sion Aaron

» look into my eyes, tell me what you see.
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  EmptyПон Мар 25, 2019 4:05 pm by Nehemia


This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.

2 posters

Go down

This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  Empty This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.

Писане by celestial- Пон Мар 11, 2019 12:17 am

Celestial 'CAEL' Finnigan
- Pyrokinesis -
- 26 - LA BANDE A BONNOT - sebastian stan -
This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  54GR


Какво правех тук?

И аз не знаех. 

Можеше ли някой да ти каже защо си сред целия този преебан хаос? Живота беше мистерия... И аз възнамерявах да го използвам докрай. Щях да изстрискам всичко, което мога, защото егоизмът ми не познаваше граници. Имаше нещо в мен, което владееше целия ми свят, нещо което поглъщаше всичко и не беше нито позитивна черта, нито лошо. Беше просто такова... Част от мен. Аз съм това, което съм. Обстоятелствата го изискваха. Или трябваше да си студен и жесток, или се пречупваш. Как беше израза? В любовта и на война всичко е позволено. И след като бяхме във война... 

Огледах се.

Всичко беше в пламъци. Помнех лицата им... помнех и писъците, но сякаш не бях аз. Сякаш бях в транс. Помнех топлината помежду ни, но не във физическия смисъл, а в емоционалния. Помнех колко много значеше тя за мен, все пак ми беше дъщеря. И помня как я убих. Сякаш бях аз, но не бях. Всичко беше в пламъци. Огън. Жар навсякъде, обгърнат от кълба дим и мъгла...

И в средата на всичко беше Имоджен.

Измъкна ме.
И ми даде име - прякор, който от тогава винаги използвах.
"Сай..."

Знаех, че част от разсъдъка ми беше останал само заради нея. Знаех какво беше направила. Знаех и как с времето това само се засили. Затова правех само и единствено това, което тя кажеше. Доброволно и без колебания. 

Да си куче-пазач имаше своите плюсове и минуси, но аз знаех, че нямах нищо против да съм нейното. Улесняваше нещата някак. Беше по-добре от това да се лутам и да търся ролята си сред едно общество, което нито ме искаше, нито пък имаше смисъл. А и не ми пукаше. Защо? 

Тук имаше само два типа хора - тези, които вече бяха омърсени и закоравели и невинните жертви, които само чакаха някой да се възползва от тях. Моята роля? Да ги откривам, когато тя ми каже. Знаех, че работата в клуба беше само прикритие, и то ми пасваше съвсем идеално...

Всички бяхме убийци. Всички бяхме копелета. Нека ви представя и себе си, който беше само един от многото такива. 


Последната промяна е направена от celestial- на Вто Мар 12, 2019 9:28 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
celestial-
celestial-
Bande à Bonnot


Брой мнения : 33
Join date : 10.03.2019

Върнете се в началото Go down

This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.  Empty Re: This is my madness. It's all me. Let me keep it- Give it all.

Писане by e s m a Пон Мар 11, 2019 12:25 am

Одобрен си и добре дошъл!
Прекрасен герой! ♥️
e s m a
e s m a
Administrator


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите