Inferno RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vote
BGtop
LEGEND
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Нед Мар 10, 2019 9:26 pm
Latest topics
» BRAINZZZ! (aka, “Zombies: the only men that will love you for your brain.”)
Dark color in my soul. EmptyПон Апр 22, 2019 7:00 pm by Sion Aaron

» "In retrospect that was stupid " - The working title of my memoir.
Dark color in my soul. EmptyПет Апр 19, 2019 8:28 pm by Nehemia

» Смяна на лик
Dark color in my soul. EmptyПет Апр 19, 2019 8:27 pm by Nehemia

» Rose D'Alember|Finland|24 y.o|Co-ruler of La Bande A Bonnot|FC: Madelaine Petsch|TAKEN
Dark color in my soul. EmptyСъб Апр 06, 2019 4:52 am by e s m a

» Отсъствия
Dark color in my soul. EmptyВто Апр 02, 2019 8:51 am by .katherine karn

» -Contest Winners -
Dark color in my soul. EmptyНед Мар 31, 2019 7:51 pm by Nehemia

» Вашите въпроси
Dark color in my soul. EmptyПет Мар 29, 2019 1:37 pm by Sion Aaron

» Съобщения
Dark color in my soul. EmptyПет Мар 29, 2019 10:16 am by Sion Aaron

» look into my eyes, tell me what you see.
Dark color in my soul. EmptyПон Мар 25, 2019 4:05 pm by Nehemia

Dark color in my soul.

Go down

Dark color in my soul. Empty Dark color in my soul.

Писане by -dark temptress on Пон Мар 25, 2019 11:46 am

You're awful, I love you

Leona Almos|| FC; Antonia Vasylchenko ||Бродник|| 25 y.o   

Из дневника на един прост наблюдател;

Тъжно, колко тъжно, дните минаваха, а ние не осъзнавахме какво точно се бе случило, как точно бе станало и най - вече защо? Какво бе подтикнало тъмнокосото момиче към това което стори сама със себе си. Та тя беше наеменик, как от толкова силен персонаж бе стигнала до този избор? Беше вероятно напълно полудяла  или  по - вероятно манията на Ричард я бе побъркала до толкова, че да я подтикне да посегне на себе си. Ужким бе силна, можеше да понесе всичко, но колко трябваше да е увредена психиката й, за да стори точно това? И все пак грозна работа бе, това което видяха очите ми в онзи ден. Грозна гледка, жалко за момичето, все пак в мислите ми премина и мисълта как ли щеше да реагира Ричард на всичко това? Дали сега щеше да е доволен, че с болните си амбиции бе побъркал и нея? И все пак не можех да бъда сигурен, че точно това се бе случило. Но по - вероятно обяснение не намирах на цялата тази работа, нямаше какво друго да я разтърси до толкова, че да стори това със себе си.

The darkness in my soul;

Тъмнина, тъмнината обграждаше цялото ми съзнание, беше трудно, неправилно чувство, а аз не се чувствах на себе си, къде бях изобщо? Това беше ли нормално, опитах се за момент да се сетя какво се бе случило, че да се намирам на това място, но просто  там нямаше нищо. Ума ми бе празен, чувствах се повече от объркана не знаех какво ставаше, не знаех какво бе и това място, а най - вече, сякаш не знаех и коя съм...  объркването беше повече от колкото можеше някой да предположи, а чувството беше отвратително. Тогава заспах отново, просто нямах сили. Но как се предполагаше, че трябваше и да имам. Истината беше, че определено не чувствах насебе си, а сякаш мрака изпълваше душата ми. Това беше последното, усещане което имах преди да заспя отново.

True is around us, but what is in my mind.

Втория път, в който отворих очите си, вече не виждах онзи бял цвят, който ми бодеше очите, сега бях явно в нечий апартамент, в опита си да се повдигна се почувствах изключително тромава, чак сама на себе си се почудих, кога се бе случвало такова нещо. И все още не помнех как бях стигнала до тук, но онова чувство за празнота и тъмнината, която усещах вътре в себе си, все още бе намерила кътче в душата си. И тогава го видях, непознатия. Странен строен мъж, седящ и наблюдаващ ме като опитно зайче. Но кой бе той? Какво се случваше със сигурност тепърва, щях да разбера. А имах ли избор. Точно в мига, в който смятах да попитам какво по - дяволите се случваше той ме изпревари, заговори, а хилядите думи трудни, за възприемане се изляха като река из между устните му. Слушах го, толкова съсредоточено и внимателно, че чак не бе за вярване. Въвеждаше ме в един непознат свят, свят на тъмнина, свят, в който наистина не се чувствах себе си, сякаш един нов живот се разкриваше пред мен, а аз бях повече от объркана и неразбираща, но всичко щеше да се нареди. Така каза той, а аз нямах избор освен да му повярвам.
-dark temptress
-dark temptress
Marcheurs

Брой мнения : 3

Върнете се в началото Go down

Dark color in my soul. Empty Re: Dark color in my soul.

Писане by Persephone Balfour on Пон Мар 25, 2019 12:14 pm

Добре дошла! По-кьсно ще оправим профила ти. Свободна си да пишеш

Persephone Balfour
Administrator

Брой мнения : 142

https://infernorpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите