Inferno RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vote
BGtop
LEGEND
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 65, на Нед Мар 10, 2019 9:26 pm
Latest topics
» BRAINZZZ! (aka, “Zombies: the only men that will love you for your brain.”)
Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE EmptyПон Апр 22, 2019 7:00 pm by Sion Aaron

» "In retrospect that was stupid " - The working title of my memoir.
Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE EmptyПет Апр 19, 2019 8:28 pm by Nehemia

» Смяна на лик
Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE EmptyПет Апр 19, 2019 8:27 pm by Nehemia

» Rose D'Alember|Finland|24 y.o|Co-ruler of La Bande A Bonnot|FC: Madelaine Petsch|TAKEN
Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE EmptyСъб Апр 06, 2019 4:52 am by e s m a

» Отсъствия
Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE EmptyВто Апр 02, 2019 8:51 am by .katherine karn

» -Contest Winners -
Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE EmptyНед Мар 31, 2019 7:51 pm by Nehemia

» Вашите въпроси
Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE EmptyПет Мар 29, 2019 1:37 pm by Sion Aaron

» Съобщения
Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE EmptyПет Мар 29, 2019 10:16 am by Sion Aaron

» look into my eyes, tell me what you see.
Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE EmptyПон Мар 25, 2019 4:05 pm by Nehemia


Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE

Go down

Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE Empty Noah Theron|France|26 Y.O|Co-ruler of Marcheurs| FC: Noah Centineo|FREE

Писане by Nehemia Съб Фев 23, 2019 10:40 pm

Noah Theron
Има хора, чиято съдба прилича на тези по филмите, и то не кои да е - а фантастичните филми за супер герои, злодеи , препятствия и много истинска любов. Страшни лиготии, които малки и големи гледат и дори да не си го признават - в 90процента от случаите изпитват истинско възхищение, примесено с няколко капки надежда, че един ден ще преживеят същото, дори това на пръв поглед да им се струва невъзможно. И точно тези хора в значително по-малък процент обаче, получават именн това - сбъдната им мечта. Е, хубаво за тях, само, че аз не съм като тези хора..
Монетата винаги има две страни, и ако те са Ези-то , аз съм Тура.
Късметът никога не е бил част от живота ми. Аз бях от хората, които винаги закъсняват, изпускат автобуса защото е подранил една секунда, чакат твърде дълго за момичето, което харесват и накрая някой друг го кани на среща. Хващат ги още първия път щом се опитата да препишат на теста по Алгебра,  приятелите им карат скейтборд постоянно , но щом те се качат за пръв път - бам , получават счупена ключица.
Смъртта ми беше също толкова нелепа, колкото и целия ми живот преди. За това не говоря за нея.
Раздвоен съм дали връщането ми към живите беше единствения късмет, който съм имал в живота си - или точно обратното, поредното разочарование.
Хора като мен никога не блестят под светлината на прожекторите. Те по-скоро ги насочват. Макар, че не бих казал, че Сайан е същинската "знаменитост" .. по-скоро същия идиот като мен. И сигурно точно поради тази причина аз съм дясната му ръка ( и най-добрият му приятел, макар и никога да не си го признава, защото се прави на страдалческа жертва ) ..сигурно би ме цапнал ако чуе , че го наричам така..но Хей, какво толкова можеш да направиш на някой, който вече е мъртъв?!
По принцип хората като мен оправят кашите на "шефовете" си, само, че както вече сте се досетили мен ме бива само в това да забърквам каши, което много пъти ме е карало да се замисля защо Аарън ме избра на първо положение.
И нека не забравям да спомена, че дори дарбата, която имам е толкова смотана , колкото е и всичко останало . Свръх интелигентност. Какво по дяволите..ударих джакпота за най-скапана дарба , сигурно когато някой насочи калашников към мен ще го уморя от скука , обяснявайки му теорията на Квантовата гравитация .. Както и да е , предполагам си изградихте солидна представа за твърде колоритната ми и полезна личност, о не ме съжалявайте, сарказмът и добрия външен вид винаги вършат някаква работа.
merc

Сила: Свръх Интелигентност
Nehemia
Nehemia
The Writer


Брой мнения : 92
Join date : 29.01.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите