Inferno RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vote
BGtop
LEGEND
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 65, на Нед Мар 10, 2019 9:26 pm
Latest topics
» BRAINZZZ! (aka, “Zombies: the only men that will love you for your brain.”)
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПон Апр 22, 2019 7:00 pm by Sion Aaron

» "In retrospect that was stupid " - The working title of my memoir.
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПет Апр 19, 2019 8:28 pm by Nehemia

» Смяна на лик
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПет Апр 19, 2019 8:27 pm by Nehemia

» Rose D'Alember|Finland|24 y.o|Co-ruler of La Bande A Bonnot|FC: Madelaine Petsch|TAKEN
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyСъб Апр 06, 2019 4:52 am by e s m a

» Отсъствия
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyВто Апр 02, 2019 8:51 am by .katherine karn

» -Contest Winners -
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyНед Мар 31, 2019 7:51 pm by Nehemia

» Вашите въпроси
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПет Мар 29, 2019 1:37 pm by Sion Aaron

» Съобщения
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПет Мар 29, 2019 10:16 am by Sion Aaron

» look into my eyes, tell me what you see.
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПон Мар 25, 2019 4:05 pm by Nehemia

And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream.

Go down

And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. Empty And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream.

Писане by saturnien- on Вто Мар 12, 2019 7:22 pm

Dream Manipulation
civils
fc: camila cabello
arabella edwina moretti

Късно е. 
Сигурно е есен. 
Късно е. 
Толкова късно, че часовникът е забравил колко е часът.
Сънувам.
Теб. 
Помниш ли-... помниш ли ме?
Разбира се, че не. 
Ти си размил се във времето силует.
Контур в съзнанието ми.
Неизпълнено обещание.
Помниш ли-... помниш ли ме? Не? Аз обаче помня.
Спектър.
Чувството на летаргия бавно чезне.
Постепенно възприятията се възвръщат. 
После идват и цветовете.
Ярки
Неясни
И може би размити.
А срещите ни се състояха в цветове. 
Гамата беше восъчно жълто, размиваше в жълтопепеляво и завършваше с виненочервени оттенъци. Светлините бяха приглушени. Музиката беше стихнала. Кълба дим се виеха мудно. Глъч и смях се носеха из задименото помещение. Тя се усмихваше над чашата вино. Момиче без възраст. Нежните й черти изпъкваха неестествено на порочния декор. Чашата й беше наполовина празна, кичур коса беше паднал през лицето й. Говореше безспир - за далечни светове; за несподелената любов; за галактики и звезди, а аз попивах всяка сричка, всеки нюанс на мекия й глас. В миг ритмични звуци гръмнаха отново по даден знак. Времето минаваше, а разговорът течеше. Трябваше да тръгваме. Кога ли щях да я видя отново?
Гамата беше сива, до черна, с фосфорно бели щрихи. Тя рядко говореше за себе си. Спомените по миналото й носеха неимоверна тъга. Затова спрях с опитите си да я разпитвам. Съществуваха обаче дни, в които тя ми разказваше. Дребни неща. Говореше, а аз я слушах със захлас. Изражението й се променяше, на моменти по него проблясваше радост, а в други мигове, се четеше болка и страх. Страхуваше се. Страхуваше се от нещо. В тези моменти жълтите точици в пъстрите й очи потъмняваха и траурна усмивка застиваше върху меките й устни. Пътите, в които я виждах такава прогаряха дупки по кожата ми. Четвърта степен изгаряне.
Последният път, в който я видях, гамата беше лимонено, стигаше нюанси на пурпурно, с отсенка на синьо. Имаше маргаритки в косите си. Казах й, че е красива. Тя се смееше. „Някой ден ще бъдем аз и ти срещу света, някой ден..“ шептеше тя. Обещание заключено между четири очи. И аз вярвах. И се надявах. Силно. Ала изгубих я някъде в тишината, или може би някъде по прашните пътища. Потъна в тъмнината, в море от пълна вечност.
saturnien-
saturnien-
Civils

Брой мнения : 47

Върнете се в началото Go down

And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. Empty Re: And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream.

Писане by e s m a on Вто Мар 12, 2019 7:37 pm

Добре дошла! Забавлявай се ♥️

use your blood to paint
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. QdvYlJ9And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. Jdq2ki5And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. RkqWpd5
-------------------------------------------------
Keep painting until you faint.
Keep painting until you die.
...................................
paint faint die
e s m a
e s m a
Administrator

Брой мнения : 37

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум: