Inferno RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vote
BGtop
LEGEND
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 65, на Нед Мар 10, 2019 9:26 pm
Latest topics
» BRAINZZZ! (aka, “Zombies: the only men that will love you for your brain.”)
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПон Апр 22, 2019 7:00 pm by Sion Aaron

» "In retrospect that was stupid " - The working title of my memoir.
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПет Апр 19, 2019 8:28 pm by Nehemia

» Смяна на лик
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПет Апр 19, 2019 8:27 pm by Nehemia

» Rose D'Alember|Finland|24 y.o|Co-ruler of La Bande A Bonnot|FC: Madelaine Petsch|TAKEN
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyСъб Апр 06, 2019 4:52 am by e s m a

» Отсъствия
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyВто Апр 02, 2019 8:51 am by .katherine karn

» -Contest Winners -
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyНед Мар 31, 2019 7:51 pm by Nehemia

» Вашите въпроси
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПет Мар 29, 2019 1:37 pm by Sion Aaron

» Съобщения
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПет Мар 29, 2019 10:16 am by Sion Aaron

» look into my eyes, tell me what you see.
And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. EmptyПон Мар 25, 2019 4:05 pm by Nehemia


And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream.

2 posters

Go down

And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. Empty And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream.

Писане by saturnien- Вто Мар 12, 2019 7:22 pm

Dream Manipulation
civils
fc: camila cabello
arabella edwina moretti

Късно е. 
Сигурно е есен. 
Късно е. 
Толкова късно, че часовникът е забравил колко е часът.
Сънувам.
Теб. 
Помниш ли-... помниш ли ме?
Разбира се, че не. 
Ти си размил се във времето силует.
Контур в съзнанието ми.
Неизпълнено обещание.
Помниш ли-... помниш ли ме? Не? Аз обаче помня.
Спектър.
Чувството на летаргия бавно чезне.
Постепенно възприятията се възвръщат. 
После идват и цветовете.
Ярки
Неясни
И може би размити.
А срещите ни се състояха в цветове. 
Гамата беше восъчно жълто, размиваше в жълтопепеляво и завършваше с виненочервени оттенъци. Светлините бяха приглушени. Музиката беше стихнала. Кълба дим се виеха мудно. Глъч и смях се носеха из задименото помещение. Тя се усмихваше над чашата вино. Момиче без възраст. Нежните й черти изпъкваха неестествено на порочния декор. Чашата й беше наполовина празна, кичур коса беше паднал през лицето й. Говореше безспир - за далечни светове; за несподелената любов; за галактики и звезди, а аз попивах всяка сричка, всеки нюанс на мекия й глас. В миг ритмични звуци гръмнаха отново по даден знак. Времето минаваше, а разговорът течеше. Трябваше да тръгваме. Кога ли щях да я видя отново?
Гамата беше сива, до черна, с фосфорно бели щрихи. Тя рядко говореше за себе си. Спомените по миналото й носеха неимоверна тъга. Затова спрях с опитите си да я разпитвам. Съществуваха обаче дни, в които тя ми разказваше. Дребни неща. Говореше, а аз я слушах със захлас. Изражението й се променяше, на моменти по него проблясваше радост, а в други мигове, се четеше болка и страх. Страхуваше се. Страхуваше се от нещо. В тези моменти жълтите точици в пъстрите й очи потъмняваха и траурна усмивка застиваше върху меките й устни. Пътите, в които я виждах такава прогаряха дупки по кожата ми. Четвърта степен изгаряне.
Последният път, в който я видях, гамата беше лимонено, стигаше нюанси на пурпурно, с отсенка на синьо. Имаше маргаритки в косите си. Казах й, че е красива. Тя се смееше. „Някой ден ще бъдем аз и ти срещу света, някой ден..“ шептеше тя. Обещание заключено между четири очи. И аз вярвах. И се надявах. Силно. Ала изгубих я някъде в тишината, или може би някъде по прашните пътища. Потъна в тъмнината, в море от пълна вечност.
saturnien-
saturnien-
Civils


Брой мнения : 47
Join date : 10.03.2019

Върнете се в началото Go down

And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream. Empty Re: And I, within my slumber’s blueness, confused reality with dream.

Писане by e s m a Вто Мар 12, 2019 7:37 pm

Добре дошла! Забавлявай се ♥️
e s m a
e s m a
Administrator


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите