Inferno RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vote
BGtop
LEGEND
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 65, на Нед Мар 10, 2019 9:26 pm
Latest topics
» BRAINZZZ! (aka, “Zombies: the only men that will love you for your brain.”)
They think I'm insane EmptyПон Апр 22, 2019 7:00 pm by Sion Aaron

» "In retrospect that was stupid " - The working title of my memoir.
They think I'm insane EmptyПет Апр 19, 2019 8:28 pm by Nehemia

» Смяна на лик
They think I'm insane EmptyПет Апр 19, 2019 8:27 pm by Nehemia

» Rose D'Alember|Finland|24 y.o|Co-ruler of La Bande A Bonnot|FC: Madelaine Petsch|TAKEN
They think I'm insane EmptyСъб Апр 06, 2019 4:52 am by e s m a

» Отсъствия
They think I'm insane EmptyВто Апр 02, 2019 8:51 am by .katherine karn

» -Contest Winners -
They think I'm insane EmptyНед Мар 31, 2019 7:51 pm by Nehemia

» Вашите въпроси
They think I'm insane EmptyПет Мар 29, 2019 1:37 pm by Sion Aaron

» Съобщения
They think I'm insane EmptyПет Мар 29, 2019 10:16 am by Sion Aaron

» look into my eyes, tell me what you see.
They think I'm insane EmptyПон Мар 25, 2019 4:05 pm by Nehemia


They think I'm insane

Go down

They think I'm insane Empty They think I'm insane

Писане by R. Cole Вто Мар 12, 2019 9:55 pm

Rowan Cole
Faid|27|Will Tudor
-Видя ли това? - Маниакална усмивка се бе разтеглила като върлина на устние му от ухо до ухо. Блясъка в погледа му бе плашещ, граничест с лудостта, която го бе обзела. Имаше нещо прекалено извратено в щастието, което изпитваше, стоейки гордо изправен над трупа, лежащ в краката му. Удоволствието, изписано на лицето му, треперенето на кървавите му ръце , начина по който изтри острието в блузата й и опита капка кръв от пръстите си.
-Направих го за теб! - Сърцето ми ускори пулс, сякаш метални обрачи го пристягаха , свиваха гърдния ми кош и не му позволяваха да изскочи.
-Какво си сторил! - Проплаках невярващо, все още не можеш да осъзная случилото се, сякаш умът ми отказваше да побере и обработи информацията. Молех се да сънувам поредния кошмар, исках всичко това да е далеч от истината. Какво не му беше наред? Какво бе накарало брат ми да убие човек без дори да се замисли какво върши? От малък той притежаваше изключителни странности. Изумяваха ме мъртвите животни, които влачеше вкъщи , раздираше кожата им с малки ножове , отделяше прецизно и внимателно костите и органите , изучаваше ги , сякаш са части от малък пъзел. Майка ни ме убеждаваше, че е просто прекалено любопитен. Беше си втълпила, че един ден вероятно ще стане лекар и ще измисли лек за всичките неволи на света. Горката ни наивна майка..ако беше жива щеше да се проклина за това, че го е родила. Никога не съм разбирала как работи мозъка на брат ми. Но винаги съм била убедена, че в целия механизъм, който се въртеше в главата му - нещо беше заяло, някое зъбно колело отказваше да се движи или липсваше , защото никой притежаващ отлично работещ ум не би могъл да е способен на подобни деяния. Ще излъжа ако кажа, че самата аз не се страхувах от него. Ала знаех, че никога няма да ме нарани. Той нараняваше околните заради мен и трупът на приятеля ми лежащ на пода в кухнята бе доказателство за това.
-Каквото трябваше! Видях го да те удря, Джес.. -изведнъж погледа му се промени, сякаш емоциите на съжаление и гняв преминаха мигновено през заплетеното му съзнание. -Но аз реших проблема! - кимна с глава, връщайки усмивката на лицето си.
-Виждам..- издишах и прехапах устни .. -Сега нека се отървем от него.. -малкото ми братче беше истински психопат, понякога ми се искаше да сторя с него това, което той правеше с тях ..ала никога не посмях..сега стоя между живота и смъртта , зная къде принадлежа , в огъня , защото чудовището е на свобода и за всичко съм виновна аз..  
chill, it's only chaos.
R. Cole
R. Cole
Faïd


Брой мнения : 20
Join date : 12.03.2019

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите